CHT Medya Reklam Banner
CHT Medya Reklam Banner
Başkan Özkan’dan, Tunç Soyer’e videolu cevap

Başkan Özkan’dan, Tunç Soyer’e videolu cevap

14 Eylül 2022 13:30
Başkan Özkan’dan, Tunç Soyer’e videolu cevap
14 Eylül 2022 Saat: 13:28

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluş günü olan 9 Eylül’de düzenlenen kutlama töreninde yaptığı konuşma büyük tepki Çeken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e bir cevap da Bursa Karacabey’den geldi.

Karacabey’in düşman işgalinden kurtuluş gününde Tunç Soyer’e videolu bir cevap veren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, bu videoyu sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Tunç Soyer’in gündeme oturan o sözleriyle başlayan videonun devamında; Milli Görüş’ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın bir konuşması, bir tiyatro gösterisinden kesit, milli duruşuyla takdir toplayan düşünce insanı merhum Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu’nun sahte aydınlarla ilgili görüşleri, Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın Osmanlı’yı inkar eden, tanımayanlar için söylediği “İskenderiye hamalı kadar değeri yoktur” sözü ve Tunç Soyer’in konuyla ilgili bağlandığı Habertürk kanalında kendisine sorulan “Yunanistan ile yaşanan gerginlikle ilgili ne düşünüyorsunuz?” Sorusu üzerine, “Ben bu sorunun muhatabı değilim, ben belediye başkanıyım ve barıştan yanayım” sözleri yer alıyor.
Videonun finalinde ise Karacabey’in düşman işgalinden kurtuluşu kapsamında düzenlenen Harmanlı Tarım Şenliği’nde yaptığı konuşmada, Türk Tarihi’nin bir bütün olduğuna dikkat çeken Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın sözleri yer alıyor.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ