Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yeniden aday gösterilen Başkanı Taban’a coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, yeniden aday gösterdiği İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Bursa dönüşü davul zurna eşliğinde meşalelerle karşılandı.

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2024 17:51
Haber Güncellenme Tarihi: 03.02.2024 17:51
Kaynak: Haber Merkezi
chtmedya.com
Yeniden aday gösterilen Başkanı Taban’a coşkulu karşılama

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, isminin yeniden adaylık için açıklandığı Tofaş Spor Salonu’ndaki törenin ardından Bursa dönüşü, AK Parti İlçe Başkanlığı önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. 

Sen, ben yok 'biz' var
Soğuk havaya rağmen coşkuyla karşılayan vatandaşlara teşekkür eden Başkan Alper Taban, "Öncelikle bu soğuk havada bu güzel karşılama için her birinize teşekkür ederim. Çıktığımız bu yolda hiçbir ferdimizi mahcup etmeyecek, hiç kimsenin başını öne eğdirmeyecek, canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Aday adaylığı sürecinde partimize başvuru yapan arkadaşlarımız oldu. Her birine teşekkür ediyorum. Elbette tüm arkadaşlarımız işlerini en güzel şekilde yapacaktır. Ancak işin nasip boyutuyla Rabbim bizlere nasip etmiş oldu. Bizler de bu görevlerin bir emanet olduğu bilinciyle çalışmalarımızı son ana kadar bu şekilde yürüteceğiz. 2019-2024 tarihine kadar yaptığımız çalışmalarda tüm fertlerimizin katkısı var. Destek veren herkesten Allah razı olsun. Bu güne kadar sen ben yok ’biz var’ diyerek tüm şehrimizle bir arada olduk. Bu birlikteliği, samimiyeti ve kucaklaşmayı aynı şekilde devam ettireceğiz" diye konuştu.

"En güzel vaatlerle, en güzel beyanlarla huzurlarınızda olmak istiyoruz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan AK Parti seçim beyannamesinde yer alan çalışmaların İnegöl’de uygulayacaklarını ileten Başkan Alper Taban, "Her şeyi hallettik ya da çözdük mü? Elbette çözmedik, eksiklerimiz vardır. İnegölümüzde son yıllarda hızlı büyüme trendi devam ediyor. Sanayi gücünü hızlı bir şekilde ilerletmeye devam ediyor. Ülke hedeflerine katkı sunmaya devam ediyor. Bizde şehrimizin gerek alt yapı gerek üst yapı faaliyetleri, sosyal donatılar noktasında tüm eksikleri gidermek için işte gördüğünüz bu kadrolarla el birliğiyle çalışmaya devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın yeni döneme dair açıkladığı bir takım mottolar var. En önemlilerinden biri de dirençli şehirler başlığı. 6 Şubat depreminin arifesindeyiz. Afet riskleri olan bir ülkeyiz. Bundan dolayı yaptığımız bir takım çalışmalar var. Hükümetimizin, Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle, İnegöl Belediyemizin gayretleriyle gerek şehrimizde kentsel dönüşüm noktasında gerek daha dirençli şehirler oluşturma noktasında el birliğiyle çalışacağız. Sosyal anlamda vatandaşlarımızın her birinin yanında olacağız. İnşallah önümüzdeki süreçte öncelikli olarak bir taraftan beyanlarımızı, bir taraftan da çalışma kadromuzu kurup karşınıza çıkacağız. İnşallah en güzel vaatlerle, en güzel beyanlarla huzurlarınızda olmak istiyoruz. Bugüne kadar tüm verdiğiniz katkı ve desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. Dünyaları vadetmiyoruz beklide ama insan gücü, bedeni, gayreti, özveri, emeğiyle yapılabilecek her şeyi sizlere vadediyoruz. Cenabı Allah bizleri başta ona karşı sonrasında da bizlere inanan, güvenen, oy veren, emanet veren sizlere karşı mahcup eylemesin diyorum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.