CHT Medya Reklam Banner
CHT Medya Reklam Banner
Karacabey’de metruk binalar ortadan kalkıyor

Karacabey’de metruk binalar ortadan kalkıyor

20 Ekim 2022 11:08
Karacabey’de metruk binalar ortadan kalkıyor
20 Ekim 2022 Saat: 11:05

Karacabey Belediyesi, kent genelindeki metruk binaları titizlikle yıkmaya devam ederken, son yaptığı yıkımla birlikte ilçede ortadan kaldırılan metruk bina sayısı 98 oldu.

Karacabey Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yıkımı gerçekleştirilen metruk binalara, önceki gün Canbalı Mahallesinde bir yenisi daha eklendi.

Belediyeye bağlı ekipler, Canbalı Mahallesinde bulunan ve risk taşıyan metruk binayı yıkarak hem kötü amaçlı kullanımların önüne geçti hem de bölgeyi otopark alanı olarak kullanılabilir hale getirdi.


Hız kesmeyecek
Belediye Başkan Ali Özkan, kent genelindeki metruk binalarla mücadeleyi çok önemsediklerini ifade ederek, bu yıkımları kararlı bir şekilde sürdüreceklerini kaydetti.“Karacabey’in huzur ve güvenliği için kentimizin her noktasında metruk binalarla mücadelemizi sürdüreceğiz” diyen Başkan Özkan, şehir yaşamında risk taşıyan bu binalar için muhtarlar ve vatandaşların Karacabey Belediyesi’ne müracaatta bulunması ve akabinde dilekçe vermesi ile sürecin hızlı bir şekilde değerlendirildiğini ifade ederek, yıkımların kısa sürede gerçekleştirildiğini aktardı.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ