CHT Medya Reklam Banner
CHT Medya Reklam Banner
Lima’ya ‘en iyi patron’ ödülü

Lima’ya ‘en iyi patron’ ödülü

5 Nisan 2022 22:53
Lima’ya ‘en iyi patron’ ödülü
05 Nisan 2022 Saat: 13:52

Bursa’da faaliyet gösteren ve uluslararası lojistik alanında hizmet veren Lima Lojistik, Great Placeto Work Enstitüsü’nün (GPTW) her yıl düzenlediği ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ araştırması sonucunda listeye girerek ödül aldı.

Çalışan bağlılığını ve motivasyonunu sürekli yüksek tutmayı hedefleyen, firma içinde kişisel gelişimi destekleyerek yenilikçi projeler geliştiren Lima Lojistik, aldığı ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ ödülüyle, fırsat eşitliği ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak çalışanlar için tercih edilen bir işyeri olmanın gurunu yaşıyor.

Güven endeksinde 93 puan aldı
Great Placeto Work Recognition programına katılan Lima Lojistik, çalışanların kurumsal kültüre ilişkin algılarının ölçüldüğü güven endeksinde 93 puan elde etti. Programa katılan şirketler çalışanları tarafından güvenilirlik, saygınlık, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu gibi ana başlıklar altında değerlendirmeye alınıyor. Katılımcı yönetim, etik, çalışma ortamı ve adil davranma başta olmak üzere toplamda 24 farklı kriter, değerlendirmelerde önemli bir yer tutuyor.

Great PlacetoWork Enstitüsü, her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırmaları hayata geçiren kurum olarak biliniyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen törene Lima Lojistik kurucu ortakları Sinan Türel, Vedat Çelik, Hamdi Bülbüldere ve Cenker Ural’ın yanı sıra firma çalışanları da katıldı.
2013 yılında Bursa’da kurularak uluslararası lojistik alanında hizmet vermeye başlayan Lima Lojistik, tekstil ve otomotiv sektörlerindeki başarılı operasyonlarının yanısıra, başta havayolu olmak üzere denizyolu, karayolu, demiryolu, intermodal, uluslararası ekspres kurye, fuar ve etkinlik taşımacılığı alanlarında hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretiyor.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ