Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Büyükataman, CHP'li belediyeleri hedef aldı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "CHP yönetimine geçen belediyelerde vatandaşlarımız hizmete hasret kaldı" dedi.

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2024 15:08
Haber Güncellenme Tarihi: 03.02.2024 15:08
Kaynak: Haber Merkezi
chtmedya.com
Büyükataman, CHP'li belediyeleri hedef aldı

MHP Bursa İl Başkanlığı, Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Bursa Teşkilatı buluşmasında bir araya geldi. Programa katılan MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili gündeme dair açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz mahalli idare seçimlerinde CHP’ye geçen İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyesi hakkında konuşan Büyükataman, “31 Mart 2019 tarihinden itibaren CHP yönetimine geçen belediyelerde vatandaşlarımız hizmete hasret kalmış, siyasi ikballerinin peşinde koşan belediye başkanlarının elinde adeta mahvolmuştur” dedi.

MHP Bursa İl Başkanlığı, KAÇEP Bursa Teşkilatı buluşmasında bir araya geldi. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP Bursa Milletvekili Fevzi Zırhlıoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve MHP Bursa İl Başkanı Muhammet Tekin katıldı. Toplantının gündemi yaklaşan mahalli idare seçimleri oldu. 57 gün sonra sandık başına gidileceğini hatırlatan Büyükataman, 31 Mart 2019 mahalli idare seçimleri sonrası başta İstanbul ve Ankara olmak üzere CHP’ye geçen belediyeler sonrası “Vatandaşlarımız hizmete hasret kalmış, siyasi ikballerinin peşinde koşan belediye başkanlarının elinde adeta mahvolmuştur” ifadelerini kullandı. Büyükataman önümüzdeki seçimler için KAÇEP teşkilatından desteklerini istedi.

“CHP yerel yönetimlerde çuvalladı, sosyal medya belediyeciliğinden öteye geçemedi”
Programda konuşan Büyükataman, “31 Mart 2019 tarihinden itibaren CHP yönetimine geçen belediyelerde vatandaşlarımız hizmete hasret kalmış, siyasi ikballerinin peşinde koşan belediye başkanlarının elinde adeta mahvolmuştur. CHP yerel yönetimlerde çuvallamış, sosyal medya belediyeciliğinden öteye geçememiştir. Aziz milletimiz 31 Mart seçimleriyle yerel yönetimlere vurulan paslı zincirleri kırıp atmalı, bu kötü gidişata son vermeli ve Türkiye hızlanmalıdır. Türk ve Türkiye Yüzyılı hedeflerimize yerel yönetimler vasıtasıyla engel olmaya çalışan muhalefet cephesi sandıkta dersini almalı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Mahalli İdarelerle tam manasıyla kökleşmeli ve 31 Mart Cumhur İttifakı’nın zaferiyle taçlanmalıdır. Şehirlerimiz Cumhur İttifakı’nın üretken belediyecilik anlayışına kavuşmalıdır. Türkiye Cumhuriyeti’ni yerel yönetimler vasıtasıyla kuşatmak isteyenler, milli birlik ve kardeşliğimizi hançerlemeye çalışanlar cumhurun karşısında kaybetmelidir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği gibi; ‘Cumhur İttifakı 31 Mart’ta, milli haklarımızın müdafaası için başarılı olmalıdır. Cumhur İttifakı 31 Mart’ta, Türkiye’ye karşı sahnelenen beşinci kol faaliyetlerini kırmak için başarılı olmalıdır. Cumhur İttifakı, siyaset ve diplomasi denklemlerinin Türkiye olmadan kurulamayacağının gösterilmesinin yanında, bölgesel ve küresel planda oyun kurucu vasfımızın devamı için başarılı olmalıdır’. Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi tüm teşkilatları ile bu kutlu göreve hazırdır ve mutlaka başaracaktır” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.